Yenişehir / Diyarbakır güvenlik kamerası konusunda Yenişehir / Diyarbakır ve çevresine kargo yolu ile hizmet veren firmamaız günümüzde güvenlik evlerden, binalara, fabrikalardan, holdinglere kadar büyük hassasiyet taşıyan bir konudur. Yenişehir / Diyarbakır güvenlik kamerası sistemleri ile mal ve can güvenliği büyük ölçüde korunur, oluşabilecek zararın önüne geçilmektedir. Özellikle Yenişehir / Diyarbakır bölgesinde kameralar caydırıcı bir unsur olarak kullanılmaktadır. Kameralar gelecek tüm tehlikeleri yok etmese dahi, olay sonrasında zanlıların yakalanması sürecinde oldukça yardımcı olur.

Yenişehir / Diyarbakır güvenlik kamerası Yenişehir / Diyarbakır güvenlik kamerası modelleri Yenişehir / Diyarbakır güvenlik kamerası sistemleri

Güvenlik kameraları iç mekan ve dış mekanda kullanılmak üzere farklılıklar gösterir. Yenişehir / Diyarbakır bölgesine Adetaş Yapı geniş ürün yelpazesi ile sizlere çeşitli kamera türlerini sunmaktadır. Çeşitler arasında kablosuz kameralar, kızılötesi bağlantılı olanlar, zoom yapabilen, gece görüşü sağlayan, hareketli ve sabit kameralar sayılabilmektedir. Yenişehir / Diyarbakır güvenlik kamerası denildiğinde ilk akla gelen kutu kameralardır. Değişebilen lensleri ve pratik kurulumu açışından Yenişehir / Diyarbakır bölgesindeki ofis ve apartman gibi iç mekanlarda güvenle kullanılır.

Güvenlik Kamerası Kurulumu

Güvenlik kamerası kurulumları konumlandırılacağı yer ve kullanım açısından teknik ve elektronik bilgi gerektirdiğinden dolayı, alanında profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Yenişehir / Diyarbakır içerisinde günümüzde en gelişmiş özelliklere sahip kameralar kullanılsa dahi doğru saptanmamış noktalara monte edilen sistemlerden yüksek verim alınamaz. Kurulumdan önce ayrıntılı plan çıkarılmalı ve görüş açıları bakımından en elverişli noktalar tespit edilmelidir. Yenişehir / Diyarbakır kamera sistemleri profesyonel bir ekip ile tespit edilen alanlarda kör nokta sayısı en aza indirilmelidir. Teknolojinin bizlere sunmuş olduğu yenilikler sayesinde tek bir kamera kullanılarak bile oldukça geniş alan görüşü sağlanmaktadır. Son zamanlarda Yenişehir / Diyarbakır bölgesinde kör noktaların oluşmaması için balıkgözü kameralar ve panoramik lensler kullanılmaktadır. Sabit kameralardan ziyade hareket sensörlü kameraların kullanımıda kör nokta olasılığını azaltmaktadır.

Yenişehir / Diyarbakır güvenlik sistemleri Yenişehir / Diyarbakır güvenlik kamera fiyatları Yenişehir / Diyarbakır güvenlik sistemi fiyatları

Yenişehir / Diyarbakır Güvenlik kameralarının konumlanacağı yükseklik ise kolay ulaşabilir olmaması oldukça önemlidir. Alçak tavana yerleştirilen kameralar suçlu kişiler tarafından tahrip edilerek, üzeri herhangi bir madde ile kapatılarak ve ya lens önüne sprey boya sıkarak hızla etkisiz hale getirilebilir ve görüntü alımı engellenebilir.

Görüntü alınan alanın ışık yönünden de elverişli olması gerekmektedir. Yenişehir / Diyarbakır içeresinde bulunan Mekanlarda aydınlatmalara ve ya pencerelere doğrudan yönlendirilmiş kameralardan net bir görüntü sağlanamamaktadır.

Güvenlik Kamerası Çeşitleri

Yenişehir / Diyarbakır Güvenlik kamerası seçimi, mekana ve ihtiyaca uygun olarak seçilmelidir. Box kameralar iç ve dış mekanda sıklıkla kullanılan kamera türlerinin başında gelmektedir. Farklı lenslerin kullanımına olanak veren bu Yenişehir / Diyarbakır kamera sisteminde harekete duyarlı ve keskin görüş özelliğine bulunmaktadır. Böylelikle kasa yakın görüntüsü, para kontrolü ve görme özelliği, plaka okuma ve net yüz tanıma özelliği bulunmaktadır. Yenişehir / Diyarbakır CCtv kamera sisteminde, farklı noktalara konumlanmış bütün kameraların aldıkları görüntüler, tek bir merkez üzerinden takip edilebilmektedir. MOBESE olarak da adlandırılan şehir izleme sistemlerinde de bu kameralar kullanılır. Yenişehir / Diyarbakır bölgesinde Hastane, alışveriş merkezleri ve devlet kurumları gibi kalabalık mekanlar için tercih edilmektedir. Yenişehir / Diyarbakır ahd güvenlik kamerası, CCtv kamera sistemine benzer özellik kullanılarak yüksek çözünürlüklü görüntü elde edilmesini sağlamaktadır. Yenişehir / Diyarbakır güvenlik sistemleri Günümüzde yeni kullanılmaya başlanan bu kameralar sayesinde 720p ve 1080p çözünürlükte görüntüler alınabilmektedir. Yenişehir / Diyarbakır AHD(Analog HD) kameralar sistemi diğer sistemlere istinaden daha ekonomiktir.

Yenişehir / Diyarbakır 4 lü kamera set Yenişehir / Diyarbakır 4 lü güvenlik kamerası